Про Нас

Практичні знання для управлінців

Ми готуємо вас до марафону постійного покращення та вдосконалення компанії. Навчаючись у нас, ви отримуєте рекомендації, які можете впроваджувати одразу після або ж у ході навчання. Напрацьовуєте ідеї та плани розвитку для вашої компанії, для збільшення її прибутковості й долі ринку. Взаємодієте й будуєте стосунки з власниками й керівниками українських бізнесів.

Максимально практичні знання
Поради й рекомендації, які ви можете впровадити вже наступного після навчання дня.
Націленість на ваш результат
Нам не байдуже, що відбудеться у вашій компанії після навчання. Критерій нашої ефективної роботи - це історії успіху наших випускників.
Експерти з результатами у реальному бізнесі
Ми запрошуємо експертів, які на практиці втілювали те, про що говорять в рамках навчання.
Підтримка при впровадженні
Після завершення навчання ми завжди раді проконсультувати вас щодо того, як краще впроваджувати отримані знання, та скоригувати ваші плани реалізації вивченого.
Нетворкінг і взаємодія
Ми створюємо неформальний майданчик, де ви можете знайомитися й будувати стосунки з власниками й керівниками інших українських бізнесів, взаємодіяти й навіть створювати нові продукти.
Ваші комфорт і гарні враження
Ми піклуємося про вас. Допоможемо знайти готель, спланувати доїзд, подбаємо про те, щоб вам було зручно, приємно і просто!

ЕКСПЕРТИ

Віталій Івахов
Віталій Івахов
засновник мережі салонів “100% інтер’єр”, власник українського кавового бренду ISLA
Ольга Перетятько
Ольга Перетятько
lean 6 Sigma експертка
Михайло Колісник
Михайло Колісник
керуючий партнер компанії FINART Smart Solutions, викладач KSE, президент CFO Club Ukraine
Олена Рижкова
Олена Рижкова
засновниця та керуюча партнерка консалтингової компанії Frankl Sense Management
Артем Зубкевич
Артем Зубкевич
бренд-дизайнер в ZUBKEVICH.COM, партнер Varenycia Manufacture
Анастасія Владичинська
Анастасія Владичинська
міжнародна консультантка з сервісу, авторка та викладачка Першої в Україні Школи сервісу
Аліна Кравченко
Аліна Кравченко
​експертка з ефективної комунікації команд та розвитку організацій
Руслана Корж
Руслана Корж
консультантка з управління персоналом та впровадження ощадливого виробництва
Максим Чайка
Максим Чайка
керівник відділу маркетингу і продажу компанії Hafele Ukraine
Віталій Бєлєнький
Віталій Бєлєнький
засновник та CEO ДУБОК
Тарас Комаренко
Тарас Комаренко
засновник Бізнес-школи Smart People

У НАС НАВЧАЮТЬСЯ

Häfele Україна
BUDZIRKA
Kleiberit
Молокія
Реноме
Modern-Expo
Edelvika
Аграна Фрут Україна
Verallia
Дмитрук
Термопал
Ковальська
Гранд Персона
Любисток
Грейд
Тернопільський кар'єр
dubok.ua
Tigres
Монстера
Adler Lacke Україна

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Зустрічі з експертами, що організувала компанія Smart People, допомогли нам знайти відповіді на багато складних запитань. Експерти з ощадливого виробництва допомогли нам краще зрозуміти, як залучати працівників у сам процес впровадження та робити так, щоб кожен у компанії був зацікавлений в тому, щоб підприємство було прибутковим та успішним. Після зустрічі з фінансовим експертом звернули увагу на ті фінансові показники, які раніше для нас були неактуальними, взяли на озброєння кілька варіантів аналізу, тієї ж самої “дебіторки” й “кредиторки”. Після зустрічі з маркетинг-експертом зрозуміли, що зараз нам варто переглянути асортимент продукції, визначити, що потрібно ринку, й виготовляти продукцію, яка, по-перше, забезпечить наших працівників роботою, по-друге, буде потрібна ринку. Успішний розвиток можливий - просто нам потрібно навчитися правильно користуватися тим, що в нас вже є.
Оксана Антонюк, директорка з економіки компанії “Едельвіка”, Луцьк
Оксана Харькіна, співвласниця компанії Garne
На початку карантину, коли бізнеси в Україні на якийсь час "завмерли", ми мали можливість перевести подих, закрити давні питання і почати думати, що робити далі. Для нас це не було періодом застою. Онлайн-зустрічі від Smart People та переглянуті відео з порадами від експертів підштовхнули розібратися у своїх процесах і надихнули на зміни. Ми по-іншому подивилися на безпеку працівників, зрозуміли, що за потреби можемо працювати віддалено (онлайн – вже не так страшно, як раніше) та намітили зони розвитку. У майбутньому нас чекатиме ще багато криз і карантинів. Отримавши велику базу корисних порад, ми озброєні на майбутнє.
Оксана Харькіна, співвласниця компанії Garne, Рівне
Для нас період затишшя став можливістю для розвитку. З перших днів карантину ми почали реалізовувати проекти, на які завжди бракувало часу. Наразі плануємо впроваджувати lean (ощадливе мислення) в продажах і на виробництві, уже запустили новий цех і почали будувати ще один. Усі відео, які я переглядав у межах спецпроекту Smart People, стали для мене своєрідним ґайдом: десь я розумів, як вирішувати ті чи інші виклики, а експерти підтверджували мою думку, а щось для мене було новим.
Євген Савельєв, керівник компанії "Магніт", Біла Церква
Приємно, коли робота приносить задоволення. А ще приємніше, коли таке ж задоволення приносить співпраця з партнерами, яку і співпрацею не назвеш, а скоріше дружбою. Бо саме такі відчуття, коли приходиш на події наших друзів і партнерів Smart People – наче прийшов в гості до друга. Друга, який тепло зустріне, прийме і поговорить з тобою про найважливіше. Бізнес-зустрічі від Smart People – це розмова з сучасними практиками на ринку, це інсайти та інформація, яку аж ніяк не можна назвати теорією «для натхнення». Бо друзі – вони для того, щоб не просто надихати, але щоб допомагати, підтримувати і підказувати, коли цього потребуєш.
Юлія Демчик, директорка з маркетингу компанії "Молокія", Тернопіль
У результаті навчання у Smart People замість ФОП Варениця Андрій Степанович з’явився бренд Varenycia Manufacture. Завдяки навчанню ми познайомилися з нашим бренд-менеджером. Ми змінили підхід до роботи з Клієнтами, розробивши стандарти сервісу для усіх ланок компанії. Стратегічно запровадили новий напрямок роботи - серійне виробництво. Побудували систему управлінського обліку. Завдяки отриманим знанням збільшили продуктивність виробництва на 30%. Ми почали експортувати і вже облаштували об’єкти в Австрії, Іспанії, Польщі та Туреччині.
Андрій Варениця, власник компанії Varenycia Manufacture, Львів
Тут працюють ентузіасти, які мислять на крок вперед. Вони з легкістю приймають нестандартні і, навіть, авантюрні виклики. В бізнесі це дуже цінується. Саме тому дуже багато компаній користуються послугами Smart People, саме тому їм вдається залучити найкращих бізнес-тренерів та спікерів. Smart People - це новий, свіжий підхід до освіти та бізнес-комунікації. Це хороші навчальні програми, взаємодія авторитетів бізнесу, кращі управлінські рішення та світові практики, в розрізі локальної інтеграції.
Надія Гладкевич, генеральна директорка ГК "Реноме", Рівне